Dom

Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd

profil firmy
Jiangsu Qiangli Machinery Co, Ltd. została włączona w 2005 r. Nasza firma jest wysokim i nowym przedsięwzięciem technologicznym, które zajmuje się rozwojem i produkcją obrabiarek CNC, ich kluczowych części, popularnych obrabiarek i urządzeń do obróbki blachowej jako głównej działalności

Nasza firma kładzie nacisk na innowacje technologiczne i zarządzanie naukowe, kładzie nacisk na koncepcję zarządzania "Jakość, innowacyjność i kredyt", a polityka jakości "Kontynuuj ulepszanie i robienie lepiej", ma na celu zadowolenie klientów i prowadzi produkcję zgodnie z Norma ISO9001: 2000 ściśle.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Jiangsu Qiangli Machinery Co, Ltd. specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży maszyn do obróbki metalu, a także świadczeniu odpowiednich usług. Nasza firma to krajowe przedsiębiorstwo drugiej klasy.
Nasza firma kładzie nacisk na innowacje technologiczne i zarządzanie naukowe, kładzie nacisk na koncepcję zarządzania "Jakość, innowacyjność i kredyt", a polityka jakości "Kontynuuj ulepszanie i robienie lepiej", ma na celu zadowolenie klientów i prowadzi produkcję zgodnie z Norma ISO9001: 2000 ściśle. Nasz poziom techniczny, jakość produktu i skala produkcji zajmują wiodącą pozycję w tej samej branży w Chinach.
Nasza firma jest jednym z kluczowych producentów obrabiarek w kraju i odpowiada za opracowanie krajowych norm przemysłowych maszyn prasowych, łącznie ponad 60 modeli, ciesząc się wysoką renomą wśród klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Nasza firma ma prawa handlu zagranicznego, a nasze prasy mechaniczne marki zostały nagrodzone jako Produkty Marki w prowincji Jiangsu.

Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd Jiangsu Qiangli Machinery Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : QIANGLI

Ilość pracowników : >80

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Wytaczarka do metalu na sprzedaż dobra jakość Wytaczarka do metalu na sprzedaż